تغذیه و لاغری

پاورشیپ چیست

پاورشیپ چیست

 پاورشیپ در اصل یک روش عالی و موثر برای کاهش سلولیت است. می توان با این روش به راحتی اندامی تراشیده و جذاب به دست آورد که از چاقی مفرط و اضافه وزن رنج می برند. از این رو به دنبال استفاده از روش های خاصی هستند که بتوانند به تناسب اندام و زیبایی دست یابند .با توجه به اینکه وقتی صحبت از لاغری بین افراد باشد اکثریت با پیکرتراشی یا لیپوماتیک آشنایی زیادی دارند اما میتوان گفت این نوع لاغری مانند کرایو تراپی و لیزر درمانی کاملا بدون خونریزی و جراحت است .

اما آیا استفاده از این دستگاه نیاز به جراحی دارد؟ باید بگوییم بسیاری از افراد که نمی دانند پاورشیپ چیست تصور می کنند که این روش در اصل نوعی روش جراحی زیبایی است. اما اینطور نیست زیرا پاور شیپ در اصل یک نوع لاغری موضعی با دستگاه های مدرن است.

یک روش عالی و بدون نیاز به جراحی، برای از بین بردن چربی های اضافی بدن است، که بدون درد و بسیار آسان انجام می شود. پس نیازی نیست همیشه برای رسیدن به اندامی زیبا و ایده آل، از روش های جراحی استفاده کنید.

به راحتی می توانید پس از استفاده از دستگاه پاورشیپ و از بین بردن چربی های اضافه بدن، به فعالیت های روزانه خود بازگردید. علاوه بر آن با استفاده از این روش درمانی، هر بار پس از جراحی قادر هستید نتیجه مناسب را مشاهده نمایید.

مزایای استفاده از دستگاه لاغری پاورشیپ

در این روش به هیچ عنوان نیازی به استفاده از جراحی نیست، و تنها با استفاده از یک دستگاه می توانید لاغری موضعی را تجربه کنید. با از بین بردن سلولیت های موجود در بدن و سفت کردن عضلات، چربی های اضافی بدن شکسته شده و از بین می روند. این دستگاه به هیچ عنوان عوارضی ندارد و همین مزیت منجر شده است تا افراد بسیاری به سمت این روش درمانی جذب شوند.

استفاده از دستگاه پاورشیپ برای لاغری مزایای خاصی دارد. زمانی که از این دستگاه برای لاغری استفاده می کنید، مکانیزم های وکیوم به کار برده می شود، که در اصل نوعی لیزر درمانی با طول موج کمتر از 650 نانومتر است.

روند دستگاه پاورشیپ به این صورت است که چربی های ذخیره شده در بدن حل شده، و نفوذ غشای سلولی در بدن افزایش می یابد. زمانی که این چربی های حل شده به بافت های دیگر منتقل می شوند، جریان خون در این بافت ها افزایش می یابد. که در نتیجه باعث منتقل شدن چربی ها در بافت ها می گردد.

از سوی دیگر با استفاده از دستگاه پاورشیپ قدرت کلاژن سازی پوست افزایش میابد که این مسئله نیز باعث جوان سازی پوست وبرطرف شدن سلولیت پوست می گردد. شاید اگر بخواهید به سفت کردن پوست، درمان سلولیت و رسیدن به لاغری موضعی دست یابید، لازم است از روش های جراحی و دستگاه های مختلفی استفاده کنید.

اما زمانی که از دستگاه پاورشیپ استفاده می کنید، به هر یک از این نتایج دست خواهید یافت. این روش درمانی غیر تهاجمی بوده و از این رو هیچ عوارضی برای بدن به همراه نخواهد داشت.

ویژگی های خاص دستگاه پاورشیپ چیست؟

از جمله مهمترین ویژگی هایی که میتوانیم برای این دستگاه بیان نماییم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کابل نرم و انعطاف پذیر
  • ال سی دی گسترده، آسان و راحت
  • دارای دستگیره رول
  • دستگیره چند قطبی برای بدن
  • دستگیره حرارتی
  • ذخیره سازی دست در دستگاه برای محافظت از قطعات

این ویژگی ها استفاده راحت را برای اپراتور دستگاه پاورشیپ فراهم می سازد. به همین دلیل بیمار نیز می تواند طی مدت زمان کمتری بهترین نتیجه را از درمان بگیرد.

  سوالات متداول دستگاه پاورشیپ

1-دستگاه پاور شیپ چگونه کار می کند؟

این دستگاه قدرتمند و نوآور است و با استفاده از روش لیزر، برای درمان درد های عضلانی، فرم بدن، کاهش چربی و سلولیت و حتی رفع درد های جزئی و کوچک عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دستگاه پاورشیپ یک روش غیر تهاجمی بوده و از این رو بهترین انتخاب برای لاغری خواهد بود.  می توان از دستگاه پاور شیپ برای قسمت های مختلف بدن از جمله صورت نیز استفاده کرد. تا زیبایی و جذابیت را به چهره و بدن بازگرداند.

2-به چند روش می توان از این دستگاه برای لاغری موضعی استفاده کرد؟

در این روش درمانی می توان از سه مکانیزم مختلف، برای قسمتهای متفاوت بدن استفاده کرد. اولین روش، استفاده از فرکانس رادیویی، دومین روش استفاده از خلاء و سومین روش لیزر سطح پایین است. هر یک از این روش ها دارای مزایای خاصی هستند، که می توانند به لاغری موضعی و مراقبت از پوست کمک کنند.

3-استفاده از دستگاه پاور شیپ چه اثراتی برای بدن دارد؟

با استفاده از این دستگاه می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، به نتایج خواصی دست یابید. از جمله فرم دهی به بدن، لاغری موضعی، سفت کردن پوست، بهبود گردش خون در منطقه مورد نظر بدن، تسکین درد عضلات کوچک، کاهش سایز بدن، کشیدن پوست و بهبود بخشیدن به بافت پوست.

4-از دستگاه لاغری موضعی برای چه قسمت هایی از بدن می توان استفاده کرد؟

دستگاه پاورشیپ مناسب برای قسمت های مختلفی از بدن است. از جمله پهلوها، قسمت باسن، صورت و گردن، پشت ران، مچ پا، بازوها، قسمت شکم، داخل ران و … .

5-آیا می توان در دوران بارداری از دستگاه لاغری موضعی استفاده کرد؟

استفاده از دستگاه پاور شیپ در دوران بارداری توسط بسیاری از پزشکان ممنوع اعلام شده است. اما می توان از این دستگاه در دوران شیردهی کودک استفاده کرد. زیرا عوارضی برای بدن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *